Skip to main content

Yetkinlikler

Analiz, Tasarım, Doğrulama

Raylı sistem sektöründe uluslararası alanda kendini kanıtlamış bir stratejik ortak olarak yeni ürün tasarım ve geliştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Malzeme doğrulama çalışmalarının yanında gelişmiş test yetkinliklerimizle ürün doğrulama çalışmaları da yapıyoruz. Bunları yaparken son teknolojiden yararlanarak geniş analiz metotları ve yazılımlar kullanıyoruz. Otomotiv ve raylı sistem sektörlerine yönelik tasarlanmış test cihazlarımız sayesinde ürünlerimizin, güvenliğini ve sağlamlığını kontrol edebiliyoruz. 

Alüminyum kullanan sektörlere yönelik tasarım çalışmalarımıza devam ederken bir yandan savunma ve havacılık sektörleri için alternatif malzeme geliştiriyor, diğer yandan da güneş enerjisi sektörüne yönelik taşıyıcı üst yapı geliştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ürün Geliştirme

Ürün geliştirme süreçlerinde Canray, yeni teknolojik trendleri öngörmeyi ve verimlilik, hafiflik, maliyet, kalite ve güvenlik gereksinimlerini karşılayan farklılaştırıcı ürünler sunmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimizi tasarlarken ve üretirken, geliştirmenin ilk aşamalarından nihai üretime kadar raylı sistemler sektöründeki ana üreticilerle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Canray, daha hafif araçlar geliştirmek için sürekli çalışır. Hafifletme, Canray’ın ana araştırma alanlarından biridir. Bu, yakıt verimliliğini artırma ve CO2 emisyonlarını azaltma ihtiyacı nedeniyle raylı sistemler sektöründe en çok talep edilen gereksinimlerden biridir.

Mühendislik

Üretmiş olduğumuz ürün gruplarında müşteriye kullanıma hazır ürünler sunma prensibiyle çalışıyoruz. Yönetilen alt parça sayısı oldukça fazla olmasına rağmen tolerans analizleri titizlikle yürütüldüğü için final üründe müşteri talebi olan dar tolerans aralıklarında ürün sunabiliyoruz.

Proje Yönetimi

PMI metodolojisiyle raylı sistemler sektör gerekliliklerini karşılayan çevik proje yönetimi, ekip yönetimi, müşteri özel isteklerine hakimiyet, çözüm ve odaklılık, proaktif yaklaşım, kusursuz müşteri deneyimi doğrultusunda yönetim anlayışını benimsiyoruz.

Kalite Yönetimi

Raylı sistem standartlarına uygun; IRIS ISO/TS 22163 kalite yönetim sistemi, çevresel sürdürülebilirlik, İSG, izlenebilirlik, QDMS, dijital dönüşüm, yeşil mutabakat, OHSAS 14001, 18001 , EN 15085-2, DIN 6701 sertifikaları ve programlarıyla müşterilerimizin güvendiği bir stratejik çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

Dijitalleşme

Tasarımdan üretime tüm iş süreçlerimizde son hızla dijitalleşmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda PowerBI, kalite kontrol, üretim ve dokümantasyon süreçlerinde dijital alt yapımızı kullanıyoruz.