Skip to main content

Hafif Raylı Araçlar

Tavan Modülü

Raylı sistemler sektöründeki araçların iç giydirme tavan grubu ürünlerini müşterilerin estetik, mukavemet, hafiflik, yanmazlık gibi beklentilerini karşılayarak ve uluslararası regülasyonları takip ederek modüler sistemler olarak tasarlıyoruz, geliştiriyoruz ve üretiyoruz.

İç Giydirme Aydınlatması

Raylı sistemler sektöründeki araçların iç giydirme aydınlatma ürünlerini müşterilerin estetik, fonksiyonel, uzun ömürlü, diğer ürün gruplarıyla iletişim kurabilme, kolay entegre edilebilme gibi beklentilerini karşılayarak ve uluslararası regülasyonları takip ederek modüler aydınlatma sistemleri olarak tasarlıyoruz, geliştiriyoruz ve üretiyoruz.

Yan Duvar Paneli

Raylı sistemler sektöründeki araçların iç giydirme yan duvar grubu ürünlerini müşterilerin estetik, mukavemet, hafiflik, yanmazlık gibi beklentilerini karşılayarak ve uluslararası regülasyonları takip ederek tasarlıyoruz, geliştiriyoruz ve üretiyoruz.

Havalandırma Kanalı

Raylı sistemler sektöründeki araçların iç giydirme havalandırma ürünlerini müşterilerin mukavemet, hafiflik, yanmazlık, izolasyon, gürültü sönümleme, homojen ısı dağılımı gibi beklentilerini karşılayarak ve uluslararası regülasyonları takip ederek modüler sistemler olarak tasarlıyoruz, geliştiriyoruz ve üretiyoruz. Ürünlere adapte edilen yatay ve dikey menfezler sayesinde hava sirkülasyonunu homojen hale getiriyoruz.

Servis Kapağı

Raylı sistemler sektöründeki araçların iç giydirme servis kapağı ürünlerini müşterilerin estetik, mukavemet, hafiflik, yanmazlık, fonksiyonellik gibi beklentilerini karşılayarak ve uluslararası regülasyonları takip ederek tasarlıyoruz, geliştiriyoruz ve üretiyoruz.

Alüminyum Çerçeveli Yan Cam

Raylı sistemler sektöründeki araçların ön ve yan cam ürünlerini müşterilerin estetik, mukavemet, hafiflik, fonksiyonellik gibi beklentilerini karşılayarak ve uluslararası regülasyonları takip ederek modüler sistemler olarak tasarlıyoruz, geliştiriyoruz ve üretiyoruz.