Skip to main content

Tüm Raylı Sistem Araçları İçin İç Trim Çözümleri

Hafif raylı, metro, hızlı tren gibi taşıtlara monte edilmek üzere yüksek mühendislik becerisi gerektiren yenilikçi ve çevre dostu ürünler tasarlayıp üretiyoruz.

Raylı sistemler için hazırladığımız nihai ürünleri son montaja uygun biçimde tam zamanında teslim ederek yurtiçi ve yurtdışı projelerde müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz.

Güvenilir Ürünler ile Stratejik Ortaklık

Dünyanın önde gelen raylı sistem firmaları için komple tavan grubu, iç aydınlatma sistemi, havalandırma kanalları, iç yan duvar ve kapamalar, çerçeveler, yolcu bagaj rafları, dış yan kapak grupları üretiyoruz. Kullanılan malzemede hafifliğin büyük önem taşıdığı raylı sistemlerde bu bilinçle özel çözümler tasarlıyoruz. Uluslararası alanda kendini kanıtlamış bir stratejik çözüm ortağı olarak raylı sistem sektörüne hizmet ediyoruz.

Bütünleşik Hizmet Sağlayıcısı

Yarım asırlık tecrübemiz ve uzman kadromuzla güncel proses ve üretim teknolojilerimizi kullanarak müşterilerimizin talep ettiği uluslararası standartlarda inovatif çözümler sunuyoruz.

Tasarım, katı modelleme, mühendislik, analiz, üretim, test ve montaj süreçlerinde uzman kadrolarımız ile dünyanın önde gelen ana üreticileri için en iyi çözümleri üretiyoruz.

Teknoloji

Müşteri beklentilerinin en üst düzeyde karşılanması için son teknolojiyi takip ediyor ve kullanıyoruz.

Yetkinlikler

Her projede akılcı çözümler sunarak üstün mühendislik tecrübemizle hareket ediyoruz.

Odağımız, Sürdürülebilir Bir Dünya

Alüminyumun sınırsız geri dönüşüm özelliğiyle birlikte sürdürülebilir bir dünya için çözümler sunuyoruz. Dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik derecelendirme kuruluşu EcoVadis tarafından sürdürülebilirlikte mükemmelliğe ulaşma yolculuğunda attığımız ilk adımda Bronz Madalya ile taçlandırıldık. Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve toplumumuza odaklanarak, sürdürülebilir bir şirket olma yolunda ilerliyoruz. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz, iş arkadaşlarımız ve toplum için mükemmelliği sunma çabamız her alanda devam edecek.

Dünya markalarının güvendiği çözüm ortağıyız